Özellikle doğdukları ilk günden itibaren bebeklerimizin hassas ciltlerini ve hassas mikro-klimalarını doğanın en saf, en doğal ürünlerinden birisi olan Angora yünü ile üretilmiş içliklere güvenle emanet edebiliriz. Tüm annelerin güvenle tercih edeceği  Angora Termal iç giysiler, bebeklerimize ve çocuklarımıza giydirebileceğimiz en saf ve en hafif giysilerdir.

 

Angora Termal iç giysiler, vücut ısısının dengelenmesi, giyim konforu, ter transferi gibi birden fazla özelliği ile bebek, çocuk ve annelerin farklı gereksinimlerini aynı anda karşılamaktadır. Bebekler ve çocuklar rahatlarına çok düşkündür.  Bu sebeple, kat kat giyinmeyi sevmezler.

 

Parkta, evde oyun oynarlarken, gece uykusunda (hele ki üzerlerini örtmeyi sevmiyorlarsa) ya da okula giderken bebek ve çocuklarımıza giydireceğimiz Angora Termal iç giysi seti hem vücut sıcaklıklarını çok iyi koruyacak, hem de aynı zamanda özel kumaşının nefes alma özelliği sayesinde özellikle hareket halinde iken vücutta oluşabilecek ter buharının sağlıklı bir şekilde transfer edilmesini ve her zaman kuru kalmalarını sağlayacaktır.  Giysi ıslansa bile termal özelliğini kaybetmeyeceğinden, bebeklerimiz, çocuklarımız konforlu, anneler ise huzurlu olacaktır.

 

Kısacası, gece boyunca bebeklerinin üzerlerini, parkta çocuklarının sırtlarını kontrol edecek hali kalmamış annelerin mucizevi kurtarıcısıdır Angora Termal iç giysiler.

 

Diğer  önemli özelliklerinden birisi ise, kolik savar olmasıdır. Angora Termal İç Giysiler, anne ve bebekte doğumu takiben ihtiyaç duyulan bölgesel vücut sıcaklığının maksimum düzeyde korunmasını sağlayarak, kolik oluşumunu engeller, eğer oluşmuşsa tedavisini kolaylaştırır.

 

Peki Kolik nedir? Bebeğin doğumunu takip eden ilk 6 ay boyunca annelerin korkulu rüyasıdır ☹

Emzirme döneminde aslen annede oluşan ve bebeğe anne sütüyle geçen stres kaynaklı bir durumdur. Bebekte, bağırsak spazmı sonucunda oluşan, bazen kronikleşen; hem anneyi/ebeveynleri, hem de bebeği oldukça huzursuz eden bir sorundur.  Bu sebeple, özellikle doğum sonrası lohusa annelerin ve hem bebeğin karın bölgesi ve ayaklarının sıcak tutulması çok önemlidir.

 

Giysilere kimyasal işlem uygulanmaz. Anti-alerjiktir ve bebek teninde ipeksi bir yumuşaklığı vardır.

30 C’de hassas programda elde ya da makinada yıkanabilir.

Online Alışveriş

Daha sağlıklı bir hayata başlangıç yapın!
Telefon: +90 (212) 286 6532
Faks: +90 (212) 341 1590
Yıldız Posta Caddesi, Çiğdem Apt., No:11/9
34349 - Gayrettepe-ŞİŞLİ / İSTANBUL