Oğlum 2.5 yaşında, tabii geceleri üstünü açmaya bayılıyor. Geçen sene kalın yorgan gibi pjama giydirdik, çok terledi. Sonunda Kyrangora iç çamaşırının üzerine normal pijamasını giydirip denedik. Hem yumuşacık, hem hareketini kısıtlamıyor. Rahat etti oğlum, üstünede sadece pike örttük. Açılsa da sıcacık kalıyor, terlemiyor da. Çok teşekkürker Kyrangora ailesi.

Serhan İBRAHİMOĞLUSatış Müdürü / İstanbul

Küçük kardeşim çok terlediği için sürekli hastalanıyor ve çok öksürüyordu. Uzun süre zaatürre tedavisi görmesine karşın tedavisinde bir başarı sağlayamadık.  Bu süreçte birçok doktor da değiştirdik. En sonunda ürünlerinizin bir TV programında tavsiye edildiğini duydum ve hem kendim hem kardeşim için sipariş verdim. Kardeşim son bir aydır öksürmüyor. Ne kadar mutlu olduğumu anlatamam.  Ürünlerinizden çok memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Selda KelebekEv Hanımı / İzmit

Akciğer, kan ve böbrek hastası bir kişi olarak bu sene hiç üşümedim, idrar yolu enfeksiyonu olmadım. Ürünler ince olduğu için kıyafetlerin içerisine rahatlıkla giyilebiliyor. Dar kısa şortları eteklerin altına giyiyorum.  Uzun taytları pantalonlarımın içine giyiyorum.  İnce olduğu için lahana gibi kat kat durmuyor.  Dizlerimin ağrılarına iyi geldi.  Hiç batmıyor, alerjik bünyeli olduğum için ürünlerin alerji yapmadığına şahidim.  Bel korsesiyle belimin ağrıları geçti.  Bu sene bu ürünlerle akciğerlerim, böbreklerim ve belim çok rahat etti.

Şahende BARIŞEv Hanımı / Eskişehir

Online Alışveriş

Daha sağlıklı bir hayata başlangıç yapın!
Telefon: +90 (212) 286 6532
Faks: +90 (212) 341 1590
Yıldız Posta Caddesi, Çiğdem Apt., No:11/9
34349 - Gayrettepe-ŞİŞLİ / İSTANBUL