İnsan vücudu ısı değişikliklerine karşı oldukça hassas bir yapıdadır.  Bu sebeple, vücut ısısının çok iyi dengelenmesi ve korunması gerekmektedir.

 

Angora yünü, içi boş ve delikli yapısı gereği vücut ısısını çok iyi korurken, aynı zamanda dengelenmesini sağlayarak sağlıklı kan dolaşımına sahip olmaya yardımcı olur.  Bu sebeple, anemi, diabet ve dolaşım sorunlarına bağlı özellikle el ve ayaklarda oluşan aşırı üşümenin önüne geçilmiş olur.

 

Angora Termal iç giysiler aynı zamanda, görevi gereği soğuk ve nemli ortamlarda bulunan kişilerde en çok rastlanan siyatik, böbrek rahatsızlıkları, romatizma, artrid ve diğer ağrılı eklem problemlerinde, tekrarlayan kronikleşmiş akciğer ve üst solunum yolu rahatsızlıklarında korunma ve/veya tedavi sürecine yardımcı olmak amacıyla güvenle kullanılmaktadır.

 

Deri ile iç giysi arasında oluşan güvenli vücut mikro-kliması sayesinde, Angora Termal iç giysiler, özellikle kışın kat kat giyinmenin yarattığı terleme sorununu ortadan kaldırarak, sağlıklı olmak isteyen her yaştan kullanıcıya fonksiyonel ve şık bir alternatif sunmaktadır.

 

Kullanıcıların yaşam kalitesini arttırmaya yönelik ürünler olması sebebiyle, üretiminde sadece doğal elyaf kullanılır. Angora yünü boyanmadan ve yıkanmadan en saf haliyle kullanıldığı için, kimyasalların istenmeyen etkileri Angora Termal iç giysilerde bulunmaz.
Diğer yünlerin aksine, deri üzerinde ipeksi ve çok yumuşak bir dokunuşu vardır; kaşıntı ya da alerjik reaksiyona sebep olmaz. Sağlıklı bir giyim konforu sunar.

Online Alışveriş

Daha sağlıklı bir hayata başlangıç yapın!
Telefon: +90 (212) 286 6532
Faks: +90 (212) 341 1590
Yıldız Posta Caddesi, Çiğdem Apt., No:11/9
34349 - Gayrettepe-ŞİŞLİ / İSTANBUL